Proje Yönetimi

Tüm Tübitak ve özel projelerinizi yönetebilirsiniz. Ön Hazırlık, Laboratuvar Çalışmaları, Pilot Denemeleri, Endüstri Uygulamaları Proje kapanış süreçlerinize yetkiler tanımlayın.

  • Özellikler
    • Web
Kategori:

İş Süreçleri

Tübitak projelerinizdeki her iş süreçleri için personellerinize yetki verebilir. Bu kişiler dışında kimsenin görmemesini sağlayabilirsiniz. 

Tarihleri Planlayın

Tübitak veya Özel projelerinizdeki iş süreçlerinize planlanan başlangıç ve bitiş tarihleri ile gerçekleşen başlangıç bitiş tarihlerini analiz edin. 

Reçeteleriniz

Projelerinizde geliştirdiğiniz ürün ile ilgili reçetelerinizi tanımlayarak test sonuçlarınızı girebilirsiniz. Böylelikle başarılı ve başarısız reçetelerinize göre maliyet analizi çıkarın. 

Döküman Yönetimi

Projenizi geliştirirken yaptığınız araştırma vb. dökümanlarınızı projenize ekleyerek hangi makale vb. çalışmaları yaptığınızı belirleyebilirsiniz. 

Maliyet Analizi

Reçetelerinizde kullandığınız yarı mamüllerin maliyetlerini hesaplayarak projenizin net maliyetlerini analiz edin. 

Raporlama

Projelerinizi Proje Grubu, Sektör, Proje Tipi, Planlama Tarihi, Gerçekleşen Tarih, Başarılı ve başarısız test sonuçları gibi bir çok parametreye göre raporlarını alabilir. Gantt chart üzerinde süreçleri yönetebilirsiniz.

Veritabanı : SQL Server 2014 
Alt Yapı : ASP.Net Core, Entity Framework, N-Tier Architecture, HTML5, TypeScript, Web Api


Benzer Uygulamalar